Spodaj boste našli davčne stopnje za podjetja v letu 2020 (Vir Wikipedia). Ta članek vam lahko pomaga izbrati lokacijo vašega podjetja, podružnice ali hčerinske družbe.

državaStopnja davka od dohodkov pravnih oseb (2020)2Stopnja davka na dividende (2020)2Kombinirana davčna stopnja (2020)2
 Irska12.5%51.0%57.1%
 Južna Koreja27.5%40.3%56.7%
 Kanada26.8%39.3%55.6%
 Francija32.0%34.0%55.1%
 Danemark22.0%42.0%54.8%
 Belgija29.6%30.0%50.7%
 Portugalska31.5%28.0%50.7%
 UK19.0%38.1%49.9%
 Izrael23.0%33.0%48.4%
 Nemčija29.9%26.4%48.4%
 ZDA25.9%29.3%47.6%
 Australie30.0%24.3%47.0%
 Norvège22.0%31.7%46.7%
 Autriche25.0%27.5%45.6%
 Suede21.4%30.0%45.0%
 Japon29.7%20.3%44.0%
 Italija24.0%26.0%43.8%
 Pays-Bas25.0%25.0%43.8%
 FINLANDE20.0%28.9%43.1%
 Španija25.0%23.0%42.3%
 Mexico30.0%17.1%42.0%
 Luxembourg24.9%21.0%40.7%
 Slovenija19.0%25.0%39.3%
 Grèce28.0%15.0%38.8%
 Švica21.1%21.1%37.8%
 Islandija20.0%22.0%37.6%
 Chili25.0%13.3%35.0%
 Turquie22.0%17.5%35.0%
 Poljska19.0%19.0%34.4%
 Nova Zelandija28.0%6.9%33.0%
 Češka19.0%15.0%31.2%
 Litva15.0%15.0%27.8%
 Slovaška21.0%7.0%26.5%
 Hongrie9.0%15.0%22.7%
 Estonija20.0%0.0%20.0%
 Latvija20.0%0.0%20.0%

Želite prejeti ponudbo za ustanovitev vašega podjetja na spletu z našimi lokalnimi strokovnjaki (odvetniki, računovodje), pojdite neposredno na MarketPlace of Fidulink.com, da oddate zahtevo za ustanovitev vašega podjetja v spletu in brez potovanja.


 

  • Monaco : +33 (0) 9 70 44 40 47
  • Anglija : +44 (0) 20 32 89 59 99
  • Estonija : + 372 602 7197
  • ZDA : + 1 302 803 5842
  • Mehika:  +52 55 8526 1059
  • Irska:  +353 1 437 8587
  • Singapur: + 65 3159 3490
  • Hong Kong: + 852 8199 0890
  • Kanada: +1 514 612 84 89
  • Brazilija:  +55 61 4042 1508
  • Belgija: +32 460 21 63 26
  • Grčija: +30 21 1198 92 00
  • Litva: + 370 661 02542
  • Luksemburg: +352 28 80 49 96

 

Pošljite e-pošto
Zapri drsnik