prva banka bank kovin kupuje zlato prek spleta
fidulink spletno offshore podjetje ustvarjanje online offshore podjetje fidulink offshore

Spodaj boste našli davčne stopnje za podjetja v letu 2020 (Vir Wikipedia). Ta članek vam lahko pomaga izbrati lokacijo vašega podjetja, podružnice ali hčerinske družbe.

državaStopnja davka od dohodkov pravnih oseb (2020)2Stopnja davka na dividende (2020)2Kombinirana davčna stopnja (2020)2
 Irska12.5%51.0%57.1%
 Južna Koreja27.5%40.3%56.7%
 Kanada26.8%39.3%55.6%
 Francija32.0%34.0%55.1%
 Danemark22.0%42.0%54.8%
 Belgija29.6%30.0%50.7%
 Portugalska31.5%28.0%50.7%
 UK19.0%38.1%49.9%
 Izrael23.0%33.0%48.4%
 Nemčija29.9%26.4%48.4%
 ZDA25.9%29.3%47.6%
 Australie30.0%24.3%47.0%
 Norvège22.0%31.7%46.7%
 Autriche25.0%27.5%45.6%
 Suede21.4%30.0%45.0%
 Japon29.7%20.3%44.0%
 Italija24.0%26.0%43.8%
 Pays-Bas25.0%25.0%43.8%
 FINLANDE20.0%28.9%43.1%
 Španija25.0%23.0%42.3%
 Mexico30.0%17.1%42.0%
 Luxembourg24.9%21.0%40.7%
 Slovenija19.0%25.0%39.3%
 Grèce28.0%15.0%38.8%
 Švica21.1%21.1%37.8%
 Islandija20.0%22.0%37.6%
 Chili25.0%13.3%35.0%
 Turquie22.0%17.5%35.0%
 Poljska19.0%19.0%34.4%
 Nova Zelandija28.0%6.9%33.0%
 Češka19.0%15.0%31.2%
 Litva15.0%15.0%27.8%
 Slovaška21.0%7.0%26.5%
 Hongrie9.0%15.0%22.7%
 Estonija20.0%0.0%20.0%
 Latvija20.0%0.0%20.0%

Želite prejeti ponudbo za ustanovitev vašega podjetja na spletu z našimi lokalnimi strokovnjaki (odvetniki, računovodje), pojdite neposredno na MarketPlace of Fidulink.com, da oddate zahtevo za ustanovitev vašega podjetja v spletu in brez potovanja.

Prevesti to stran?

Offlineprosim počakaj
Live Support
Na spletu!

Spletni agent

fidulink

POTREBNI FIDULINK DOKUMENTI

×
KORAK 1
×
KORAK 2
×
KORAK 3
Jezik "